Upravit stránku
Coyote podpořil Frisbeer Cup 2018

Coyote podpořil Frisbeer Cup 2018

Ve dnech 9. - 11. března se v Praze opět setkali freestylisti z celého světa, aby poměřili síly v rámci tradičního turnaje Frisbeer Cup. Coyote je již několikátým rokem sponzorem tohoto zajímavého sportu. Díky našemu produktu Coyote Silkal 93 mohou borci předvádět neuvěřitelné triky s létajícími talíři a potěšit tak přihlážející díváky.
Coyote letos slaví 20. narozeniny

Coyote letos slaví 20. narozeniny

Značka Coyote letos slaví neuvěřitelných 20 let své existence. Přidejte se k nám a oslavte tento důležitý milník. Připravujeme pro Vás v průběhu celého roku několik zajímavých akcí, kde se společně můžeme potkat. O všem Vás budeme v předstihu informovat na našem webu nebo FB profilu.

PF 2018

Děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám po celý rok projevovali a těšíme se na další úspěšný rok.
COYOTE Rubber stick

COYOTE Rubber stick

Zabraňuje přimrzání gumových těsnění především u dveří. Dodává jim pružnost, zabraňuje praskání, konzervuje a prodlužuje životnost. Vhodný na těsnění dveří aut, lodí a karavanů i pro použití v domácnosti (okna, mrazicí boxy). Neobsahuje silikon.
COYOTE Zimní kapalina

COYOTE Zimní kapalina

Aktivně působí proti poškrábání skel. Zimní směsi do ostřikovačů -20°C, -30°C, -40°C v inovovaném balení s praktickou nalévací hubicí pro jednodušší obsluhu. Při použití hubice nejenže nedochází ke klasickému problému s trefením se do hrdla při nalévání z plného kanystru, ale zároveň hubice reguluje proud tak, aby nedocházelo k přelití vzhledem k nižší průchodnosti sítka.
COYOTE Rozmrazovač zámků, 50 ml

COYOTE Rozmrazovač zámků, 50 ml

Rozmrazovač zámků COYOTE rychle rozmrazí všechny druhy zamrzlých zámků a působí preventivně proti zamrzání. Promaže a pročistí zámek.  Jemným stlačením lahvičky aplikujte rozmrazovač do zámku a nechejte chvíli působit. V případě potřeby proces opakujte.