Upravit stránku
COYOTE Rubber stick

COYOTE Rubber stick

Zabraňuje přimrzání gumových těsnění především u dveří. Dodává jim pružnost, zabraňuje praskání, konzervuje a prodlužuje životnost. Vhodný na těsnění dveří aut, lodí a karavanů i pro použití v domácnosti (okna, mrazicí boxy). Neobsahuje silikon.
COYOTE Zimní kapalina

COYOTE Zimní kapalina

Aktivně působí proti poškrábání skel. Zimní směsi do ostřikovačů -20°C, -30°C, -40°C v inovovaném balení s praktickou nalévací hubicí pro jednodušší obsluhu. Při použití hubice nejenže nedochází ke klasickému problému s trefením se do hrdla při nalévání z plného kanystru, ale zároveň hubice reguluje proud tak, aby nedocházelo k přelití vzhledem k nižší průchodnosti sítka.
COYOTE Rozmrazovač zámků, 50 ml

COYOTE Rozmrazovač zámků, 50 ml

Rozmrazovač zámků COYOTE rychle rozmrazí všechny druhy zamrzlých zámků a působí preventivně proti zamrzání. Promaže a pročistí zámek.  Jemným stlačením lahvičky aplikujte rozmrazovač do zámku a nechejte chvíli působit. V případě potřeby proces opakujte.

COYOTE Odmlžovač skel, 500 ml

Přípravek vhodný pro ošetření ploch, u kterých chceme zabránit zamlžování, zejména je vhodný pro použití v automobilech a domácnostech. U ošetřeného skla zajistí čirou průhlednost a u zrcadel čistý odraz bez zamlžení.

Akce Legendy a COYOTE sumarizují ročník 2017

LEGENDY 2017 a skutečná čísla z letošního ročníku, které právem dělají z LEGEND největší událost svého typu v České republice. Celkem 1 421 vystavovaných exponátů, 169 vystavovatelů a neuvěřitelných 40 501 fanoušků aut.
Coyote byl na Legendy.cz hodně vidět!

COYOTE byl na akci Legendy hodně vidět!

Největší motoristická akce v České republice skončila a my můžeme bilancovat. Náš stánek byl neustále v obležení i díky jedné z největších atrakcí - autu KRAZ. Letošní ročník navštívilo za víkend více jak 40 000 lidí. Podívejte se na fotogalerii z akce.
Coyote Oživovač pneumatik pěnový 400 ml

Nový Coyote oživovač pneumatik je na světě

Před několika dny jsme na trh uvedli Coyote Oživovač pneumatik pěnový 400 ml, který byl poprvé představen na motoristické akci Legendy.cz v Bohnicích. Tento výrobek obsahuje emulgovanou silikonovou složku, která ulpí na povrchu pneumatiky a díky odlišnému elektrickému náboji vytěsní špínu do roztoku, který steče na zem.