Upravit stránku
Legendy 2019 se blíží a Coyote bude opět u toho!

Legendy 2019 se blíží a Coyote bude opět u toho!

Už za necelý měsíc se otevřou brány holešovického výstaviště a začnou Legendy 2019. Náš Coyote tým bude opět u toho a tímto Vás srdečně zveme k našemu stánku. Budeme Vás průběžně informovat, na co vše se u nás na stánku můžete těšit!

Trnava Frisbee Games úspěšně u konce. COYOTE byl u toho.

První ročník Trnava Frisbee Games se zcela určitě povedl. Ve dnech 1. - 5. srpna 2018 se do slovenské Trnavy sjeli vyznavači sportů s létajícím diskem (frisbee) z celého světa, aby si zasoutěžili hned ve čtyřech různých disciplínách. A my jsme byli u toho s přípravkem Coyote Silkal, který pomáhal mazáním létajících disků ještě k lepším výsledkům soutěžících.

Na Legendách 2018 bylo opět živo!

Na Legendách 2018 bylo opět živo!

Tato motoristická sešlost se konala ve dnech 8. - 10. 6. 2018 a ten, kdo si zakoupil lístek určitě nelitoval. Letos přišlo na LEGENDY 2018 více jak 37 000 návštěvníků, což je skvělý výsledek. A my jsme byli součástí této skvělé akce určené především milovníkům rychlých kol.
Coyote letos slaví 20. narozeniny

Coyote letos slaví 20. narozeniny

Značka Coyote letos slaví neuvěřitelných 20 let své existence. Přidejte se k nám a oslavte tento důležitý milník. Připravujeme pro Vás v průběhu celého roku několik zajímavých akcí, kde se společně můžeme potkat. O všem Vás budeme v předstihu informovat na našem webu nebo FB profilu.

Akce Legendy a COYOTE sumarizují ročník 2017

LEGENDY 2017 a skutečná čísla z letošního ročníku, které právem dělají z LEGEND největší událost svého typu v České republice. Celkem 1 421 vystavovaných exponátů, 169 vystavovatelů a neuvěřitelných 40 501 fanoušků aut.
Nahoru