Upravit stránku
Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychloúklid interiéru vozu za 10 minut

Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychloúklid interiéru vozu za 10 minut

Znáte ten pocit, když zajedete do myčky a civíte na kartáče, jak vám myjí auto? Co takhle využít těch deset minut v myčce něčím užitečným? Vyčistěte si interiér auta během mytí.

Pojďte si dát závazek a jednou za měsíc věnujte čistotě našeho vozu alespoň rychlých dvacet minut. Zajeďte k myčce, vyluxujte vnitřek auta, pokud nevozíte tři děti a psa, tak to zmáknete za 10 minut. Ve vážně profi mycích centrech můžete nechat vyprat i koberečky.

Alkohol za volant nepatří a pozor na ten zbytkový!

Alkohol za volant nepatří a pozor na ten zbytkový!

Je to tady! Letní sezóna a drinky na grilovačce, odpolední pivko na kole, nebo dvojka bílého po obědě. Anebo letní party až do pozdních nočních hodin a ráno odjezd. Jenže hrozba zbytkového alkoholu je nasnadě. Alkohol za volant nepatří, to ví každý. Vždy je dobré mít jistotu, že už nejsme pod vlivem. Hodit se může  Alkohol test bez chromu od Coyote. Vejde se do kabelky a je dobré jej mít i v kastlíku v autě. Jistota je jistota a čistá jízda je základ!

Coyote mění obaly, jsou teď prostě lepší!

Také vám vadí, když vám odkapává z rozprašovačů zbytky přípravku? Potřebujete aplikovat třeba odstraňovač hmyzu, ale ten teče všude kolem? Máte od něj mokré ruce a všechno okolo, zrovna když se to nejméně hodí. V Coyotu se rozhodli, že tomu udělají přítrž. 

Vyčistěte si interiér vozu, teď na to máte konečně čas!

Vyčistěte si interiér vozu, teď na to máte konečně čas!

V dnešní době nouzového stavu, který nastal kvůli epidemii koronaviru, je mnoho z nás zavřeno doma v karanténě. Mnoho firem nařídilo home office, jiní jsou na ošetřovačce s dětmi, jen někteří vyjíždějí ráno do práce. Jediným povyražením, pro nás co jsme doma s dětmi nebo máme home office, je cesta autem na nákup. Teď máme více než jindy čas na to vyčistit interiér našich automobilů, pojďme to vzít jako výzvu a nebo jen jako malý únik z domácí karantény. Myčky nám otevřeli, tak se můžeme vrhnout na velký jarní úklid našeho auta.

Přezouváme na letní pneumatiky

Letošní zima byla co do teplot nejteplejší za posledních 250 let. Zákon ukládá řidičům zimní pneumatiky v období od 1. listopadu do 31. března. Sníh a námraza nás už zřejmě nepřekvapí, a tak se blíží doba, kdy se začnou pneuservisy plnit na přezutí na letní pneumatiky.

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Sluníčko nám může za volantem pěkně zatopit. Znáte ty situace, kdy najednou nic proti slunci nevidíte? Stahujeme stínítko a saháme po slunečních brýlích. A proč mít v autě po ruce zrovna polarizační brýle? Odpověď je jednoduchá, protože zrak při řízení hraje důležitou roli. U slunečních brýlí za volantem nejde o módu, ale hlavně o bezpečnost.

Nahoru