Upravit stránku
Vyčistěte si interiér vozu, teď na to máte konečně čas!

Vyčistěte si interiér vozu, teď na to máte konečně čas!

V dnešní době nouzového stavu, který nastal kvůli epidemii koronaviru, je mnoho z nás zavřeno doma v karanténě. Mnoho firem nařídilo home office, jiní jsou na ošetřovačce s dětmi, jen někteří vyjíždějí ráno do práce. Jediným povyražením, pro nás co jsme doma s dětmi nebo máme home office, je cesta autem na nákup. Teď máme více než jindy čas na to vyčistit interiér našich automobilů, pojďme to vzít jako výzvu a nebo jen jako malý únik z domácí karantény. Myčky nám otevřeli, tak se můžeme vrhnout na velký jarní úklid našeho auta.

Přezouváme na letní pneumatiky

Letošní zima byla co do teplot nejteplejší za posledních 250 let. Zákon ukládá řidičům zimní pneumatiky v období od 1. listopadu do 31. března. Sníh a námraza nás už zřejmě nepřekvapí, a tak se blíží doba, kdy se začnou pneuservisy plnit na přezutí na letní pneumatiky.

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Sluníčko nám může za volantem pěkně zatopit. Znáte ty situace, kdy najednou nic proti slunci nevidíte? Stahujeme stínítko a saháme po slunečních brýlích. A proč mít v autě po ruce zrovna polarizační brýle? Odpověď je jednoduchá, protože zrak při řízení hraje důležitou roli. U slunečních brýlí za volantem nejde o módu, ale hlavně o bezpečnost.

Představujeme Coyote Super start 400ml

Rádi bychom Vám představili nový výrobek do naší rodiny produktové řady Coyote. Jedná se o COYOTE Super start, což je éterový prostředek na startování motoru. Funguje v jakémkoli počasí, i v teplotách do -50°C. Obsahuje speciální mazací látky, které v kritické době startování chrání motor. Doporučujeme jej pro benzinové motory, dieselové motory, motocykly, sekačky, pily atd.

Coyote Čistič oken MR 650 ml

DOPORUČUJEME: Coyote Čistič oken MR 650 ml

Čistí a odmašťuje okna, zrcadla, světlomety i směrová světla. Snadno odstraňuje odolné nečistoty jako jsou ty organické, biotopy, tuky a hmyz. Nezanechává šmouhy, odstraňuje prach a snižuje zamlžování. Při aplikaci vytváří aktivní pěnu.
Nahoru