Upravit stránku

Nenaolejuje-li Julie, naolejuje Coyote

Dnes to není o logopedickém cvičení, ale o tom jak zmírnit třecí plochy. Hlavním úkolem speciálních maziv je snížení tření mezi dvěma povrchy. Ať už potřebujete uvolnit rezavé šrouby nebo spoje, promazat řetězy, panty, zámky nebo vysoce zatížená ložiska, nebo chcete povrch chránit před korozí, budou se vám hodit speciální maziva. Užijete je v domácnosti, garáži i dílně. 

A proč chodit daleko, když je to easy a Coyote má docela širokou nabídku speciálních maziv.

Jak se zbavit zamlžených oken

Jak se zbavit zamlžených oken

Víte, co nejvíc štve řidiče v těchto sychravých dnech? Schválně zkuste si odpovědět. Představte si, že automobilky si udělaly průzkum, ze kterého vyplynulo, že jsou to zamlžená okna. Je to trefa? Za nás rozhodně! Není nic horšího, než ráno nastoupit do auta, pospíchat do práce a mít zafuněná okna. Pomoci může Coyote Odmlžovač skel. Ale pojďme na to pěkně od začátku.

Přezouváme na letní pneumatiky

Letošní zima byla co do teplot nejteplejší za posledních 250 let. Zákon ukládá řidičům zimní pneumatiky v období od 1. listopadu do 31. března. Sníh a námraza nás už zřejmě nepřekvapí, a tak se blíží doba, kdy se začnou pneuservisy plnit na přezutí na letní pneumatiky.

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Sluníčko nám může za volantem pěkně zatopit. Znáte ty situace, kdy najednou nic proti slunci nevidíte? Stahujeme stínítko a saháme po slunečních brýlích. A proč mít v autě po ruce zrovna polarizační brýle? Odpověď je jednoduchá, protože zrak při řízení hraje důležitou roli. U slunečních brýlí za volantem nejde o módu, ale hlavně o bezpečnost.

Nahoru