Upravit stránku

5 dní plných sportu a zábavy - budou Frisbee Games v Trnavě.

Ve dnech 1. - 5. srpna se v trnavském sportovním areálu AŠK Slávia uskuteční Trnava frisbee Games. Na tomto jedinečném turnaji / frisbee festivalu se představí stovky sportovců z celého světa, aby předvedli divákům své dovednosti ve čtyřech disciplínách s létajícím talířem. Hlavní program bude probíhat v neděli 5. srpna, ale diváci i média jsou vítaní kdykoli během akce.

Ti nejlepší akrobati s diskem z celého světa budou v Trnavě bojovat o mistrovské tituly. Freestyle frisbee spočívá v realizaci nejrůznějších technických i akrobatických triků s leteckým diskem. Soutěží se ve dvojicích nebo trojích, které předvádějí dechberoucí choreografie, podobně jako například v krasobruslení. O výsledku rozhoduje porota (složená ze samotných hráčů), která hodnotí tři kategorie - obtížnost, provedení a umělecký dojem.

Freestylový turnaj začíná ve středu una hlavním atletickém stadionu. Finále se uskuteční již v sobotu 4. srpna. V rámci nedělního programu se představí čerství mistři světa, kteří představí své úspěšné choreografie.

A můžete se těšit na mnohem více!  Kdo maže Coyotem, tak ten pořádně točí! 

Více se dozvíte na FB profilu Trnava Frisbee Games 2018 nebo přímo na oficiálním webu Trnava Frisbee Games 2018.

Nahoru