Upravit stránku

Představujeme Coyote Super start 400ml

Rádi bychom Vám představili nový výrobek do naší rodiny produktové řady Coyote. Jedná se o COYOTE Super start, což je éterový prostředek na startování motoru. Funguje v jakémkoli počasí, i v teplotách do -50°C. Obsahuje speciální mazací látky, které v kritické době startování chrání motor. Doporučujeme jej pro benzinové motory, dieselové motory, motocykly, sekačky, pily atd.

Máme tři nové oleje Coyote

Nevíte, jak správně ošetřit řetězy, panty, zámky, vysoce zatížená ložiska, ozubené převody, posuvné systémy, navijáky, dopravníky nebo vodní čerpadla? Tak na toto všechno jsou určeny naše nové produkty Coyote.
Letní kapaliny v nových vůních a obalech

COYOTE jde s barvou ven

COYOTE pro Vás připravil naprostou novinku pro letošní letní období v podobě nových letní kapaliny do ostřikovačů. Jako první přichází na trh s čirou kapalinou bez přidaných zbytečných barviv, která díky aktivním látkám zanechá skla Vašeho automobilu dokonale čistá, a to i beze zbytků zaschlého hmyzu. Zkrátka řečeno: „COYOTE jde s barvou ven“.
Coyote Oživovač pneumatik pěnový 400 ml

Nový Coyote oživovač pneumatik je na světě

Před několika dny jsme na trh uvedli Coyote Oživovač pneumatik pěnový 400 ml, který byl poprvé představen na motoristické akci Legendy.cz v Bohnicích. Tento výrobek obsahuje emulgovanou silikonovou složku, která ulpí na povrchu pneumatiky a díky odlišnému elektrickému náboji vytěsní špínu do roztoku, který steče na zem.
Nahoru