Upravit stránku

Na jaře tohoto roku, dokončil Coyote inovaci všech svých produktů v mechanických rozprašovačích. Zdálo by se, že to ani nestojí za řeč, ale je to změna rozhodně k lepšímu.

U přípravků jako je Čistič motorů, Čističi disků, Coyote Odmlžovač skel, Odstraňovač hmyzu, prostě vyměnili plastové půllitrové láhve s triggerem za modernější. Novinku tohoto roku Coyote Čističi disků RED, uvedli na trh rovnou v novém cool designu.

Všechny nové designové láhve Coyote mají modernější trigger neboli rozprašovač. Ty u nových lahví jsou od firmy Afa Dispensing. Tyto rozstřikovače jsou nejúčinnější a nejefektivnější rozprašovací systémy na dnešním trhu. Mají patentovanou před kompresní technologii, a na rozdíl od konvenčních rozprašovačů, systém stlačování ventilu Afa účinně rozděluje výkon střiku tekutiny při vysoké rychlosti. Tím se jak tekutina, tak pěna rozstřikuje konzistentně a nevznikají prakticky žádné zbytečné kapky přípravku, které by padaly vedle. Tak se dosáhne vysokého výkonu a efektivního postřiku. Mechanické rozprašovače jsou celoplastové, odolnější a také výkonnější.

Kromě modernějšího triggeru, mají plastové lahve přípravků Coyote nové složení a jsou lehčí. Na jejich výrobu je tedy potřeba méně plastu a tím pádem vytváří méně odpadu a jsou k životnímu prostředí zase trochu šetrnější.

Nový design má originální tvar lahve Coyote. Je modernější a oproti původnímu ostřeji řezaný, více koresponduje s nezaměnitelným ostře řezaným logem Coyote.

Přední etiketa je čtyřjazyčná a texty na ní jsou posunuty nahoru. Název přípravku je tak lépe vidět za vysokými regálovými lištami.  

Informace na zadní etiketě jsou nyní ještě čitelnější, protože etiketa je bílá s černým textem. Lépe se tak čte. Vychytávkou je QR kód s video návodem. Takže stačí mobilní telefon a hned u regálu si můžete pustit video, jak přípravek použít. Jednoduše zjistíte, že aplikace přípravků Coyote je vážně easy.  

Je už standardem, že Coyote dbá na výkon a efektivitu a změna obalů u produktů s mechanickým rozprašovačem se vyplatila. Nejenže jsou designové, ale hlavně praktické a výkonné

Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Vaše údaje nezpracováváme. Využíváme je pouze k odpovědi na dotaz.
Nahoru