Upravit stránku

Teď už jen zvolit správný mycí program a zajet do myčky. Co děláte těch deset minut, kdy kartáče tancují na vašem vozu? Můžete si přečíst zprávy, zvládnete projet Facebook i Instagram, odpovědět na e-maily anebo si chvíli zameditovat za zvuků kapající vody a šustících kartáčů. Co ale tu desetiminutovku v automyčce využít k úklidu interiéru vozu?

Ubrousky, co se hodí

Coyote má spoustu praktických přípravků, které v téhle desetiminutovce můžete využít. Tak především Coyote Ubrousky na sklo a zrcadlo. Jednoduše vyčistíte přední sklo, zpětné zrcátko, sklo vedle řidiče a ti mrštnější i okno u spolujezdce. Ubrousků je v balení třicet, takže v pohodě vydrží.  Je to easy, ubrousky vyčistí i upatlané sklo, vyleštit ho můžete ještě utěrkou z mikrovlákna. Jen nezapomeňte pořádně zalepit zpátky etiketu, aby zbytek ubrousků nevyschl. Tyhle ubrousky voní po citronu a budou se vám hodit i v domácnosti.

Když to zvládne naše blondýnka ve videu, zvládnete to i vy pánové:

Tak to máme okna a zrcadla. A přichází … Coyote ubrousky Cockpit! Ty jsou v nabídce buď v klasické svěží vůni citrusů - citronu nebo pomeranče, a stále oblíbené a nestárnoucí vanilce. Ubrousky setřete prach po celé přístrojové desce, otřete volant i středový panel a všechny plasty okolo, na které dosáhnete. Ubrousků je v balení zase třicet, takže jich použijte, kolik je na úklid potřeba. Jo, a ubrousky pak patří do komunálního odpadu, kdybyste nad tím náhodou přemýšleli.

A interiér vozu je čistý a vy jste proměnili deset minut civění v myčce za celkem užitečnou činnost.

Znáte ten pocit, když měníte pneumatiku, nebo jste právě tankovali a není kde si umýt ruce? Dámy nosí v kabelce většinou takové ty miminkovské ubrousky na ruce, pořádný chlap vozí v autě v kastlíku Coyote Ubrousky na ruce. Praktické balení ubrousků s vůní heřmánku, pro rychlé očištění rukou, když nemáte vodu.   

Další praktičtí pomocníci pro interiér vašeho vozu

Pokud chcete interiéru Vašeho vozu věnovat přeci jen větší péči a čas, určitě si pořiďte Coyote Aktivní čistič plastů interiéru, který dokonale odstraní mastnotu a nečistoty z plastů. Pokud nechcete ubrousky, tak na ošetření kokpitu má Coyote praktické cockpit čisticí spreje s antistatickými účinky. Opět v příjemné vůni pomeranče, vanilky a jablka. Tyto spreje čistí jak plastové části interiéru, tak kůži, dřevo a koženku.

A na čištění sedaček, koberců se hodí Coyote Čistič čalounění pěnový. Na okna a zrcadla nesmí chybět pěnový Aktivní čistič skel.

Je to jednoduché, čištění interiéru vozu může být s přípravky Coyote úplná hračka. Všechny přípravky Coyote koupíte na čerpacích stanicích nebo na našem eshopu

Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Vaše údaje nezpracováváme. Využíváme je pouze k odpovědi na dotaz.
Nahoru