Upravit stránku

Interiér vozu semeniště virů a bakterií

Pro mnohé z nás je auto druhým domovem, trávíme v něm mnoho času, vyřizujeme spoustu věcí - jíme, kouříme, telefonujeme, kaskadérky se i líčí. Z venku si do automobilu nanosíme spoustu virů a bakterií, které přežívají na površích i mnoho hodin a jarní sluníčko jim může pomoci v množení.

 

Právě teď máme více času na to si interiér auta vypulírovat. Prvně musíme všechno pořádně vyluxovat. Čalounění sedaček, koberců a textilní doplňky vyčistí s přehledem pěnový Coyote Čistič čalounění. Na vyluxusované plochy nastříkáme sprej, pěnu necháme působit a poté čistým suchým hadříkem setřeme. Zase to zvládne i vaše žena, ale ruku na srdce nechcete si dát chvíli pauzu z domácí karantény?

Plastové plochy vyčistí Aktivní čistič plastů interiérů od COYOTE. Ten odstraní mastnotu a nečistoty. Opět nastříkáme sprej a necháme aktivní pěnu pracovat a poté setřeme suchým čistým hadrem. Podobně jednoduchá je i aplikace cockpit sprejů, které COYOTE nabízí v různých vůních. Můžeme si vybrat vůni vodního melounu, citronu, lesních plodů, pomeranče, vanilky nebo jablka. COYOTE Cockpit spray čistí, leští a ošetřuje všechny plastové povrchy v interiéru, můžeme ho použít i na kůži, koženku nebo dřevo v interiéru. Čistící spreje mají antistatické účinky, chrání povrchy před lámavostí a zanechají v interiéru příjemnou vůni. Pro matný efekt můžeme použít Cockpit spray matný efekt, který při pravidelném používání prodlužuje životnost ošetřovaných povrchů a zanechává matný efekt. 

Když už máme vyčištěné všechny povrchy, můžeme se vrhnout na skla a zrcadla. Na ty se hodí pěnový Coyote Aktivní čistič skel, stejně jako Coyote Čistič oken MR. Ten vyčistí i odolné organické nečistoty, nezanechává šmouhy a zabraňuje zamlžování skel. 

V dnešní době, kdy je zvýšená potřeba hygieny, se určitě v autě neztratí praktické ubrousky na ruce, COYOTE je nabízí v různých vůních.

I do čistého auta s rouškou

Když už máme auto vyčištěné nastává otázka dnešních dní. S rouškou nebo bez? Automobil sice není veřejné místo, ale nošení roušky má i v autě svůj smysl. I v autě roušky nebo respirátory používejte. Dbejte na to, aby vám rouška dobře seděla a nebránila vám ve výhledu a nerozptylovala vás. Pokud je to možné, raději cestujte sami. Když to nejde a cestuje vás v autě víc, vyžadujte u všech cestujících nošení roušek nebo respirátorů, nejlépe i rukavic. Po společné jízdě otřete a vydezinfikujte povrchy, kterých se cestující dotýkali.

Je to doba nelehká, ale s trochou optimismu ji snad zvládneme. Tak program na další den je jasný! Uklidit si konečně interiér svého auta. Všechny přípravky na čištění interiéru od COYOTE najdete tady.

Napište nám, jak bojujete s COVID-19 Vy?

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Vaše údaje nezpracováváme. Využíváme je pouze k odpovědi na dotaz.
Nahoru