Upravit stránku
COYOTE Odmlžovač skel, 500 ml

COYOTE Odmlžovač skel, 500 ml

Přípravek vhodný pro ošetření ploch, u kterých chceme zabránit zamlžování, zejména je vhodný pro použití v automobilech a domácnostech. U ošetřeného skla zajistí čirou průhlednost a u zrcadel čistý odraz bez zamlžení.

COYOTE Zimní kapalina

COYOTE Zimní kapalina

Aktivně působí proti poškrábání skel. Zimní směsi do ostřikovačů -20°C, -30°C, -40°C v inovovaném balení s praktickou nalévací hubicí pro jednodušší obsluhu. Při použití hubice nejenže nedochází ke klasickému problému s trefením se do hrdla při nalévání z plného kanystru, ale zároveň hubice reguluje proud tak, aby nedocházelo k přelití vzhledem k nižší průchodnosti sítka.

COYOTE Rozmrazovač zámků, 50 ml

COYOTE Rozmrazovač zámků, 50 ml

Rozmrazovač zámků COYOTE rychle rozmrazí všechny druhy zamrzlých zámků a působí preventivně proti zamrzání. Promaže a pročistí zámek.  Jemným stlačením lahvičky aplikujte rozmrazovač do zámku a nechejte chvíli působit. V případě potřeby proces opakujte.

COYOTE Rubber stick

COYOTE Rubber stick

Zabraňuje přimrzání gumových těsnění především u dveří. Dodává jim pružnost, zabraňuje praskání, konzervuje a prodlužuje životnost. Vhodný na těsnění dveří aut, lodí a karavanů i pro použití v domácnosti (okna, mrazicí boxy). Neobsahuje silikon.

Objednejte si produkty COYOTE z pohodlí Vašeho domova.

Nahoru