Upravit stránku
Jak se zbavit zamlžených oken

Jak se zbavit zamlžených oken

Víte, co nejvíc štve řidiče v těchto sychravých dnech? Schválně zkuste si odpovědět. Představte si, že automobilky si udělaly průzkum, ze kterého vyplynulo, že jsou to zamlžená okna. Je to trefa? Za nás rozhodně! Není nic horšího, než ráno nastoupit do auta, pospíchat do práce a mít zafuněná okna. Pomoci může Coyote Odmlžovač skel. Ale pojďme na to pěkně od začátku.

Drobný defekt pneumatiky nemusí být tragédie

Drobný defekt pneumatiky nemusí být tragédie

Noční můra nejen žen, ale i mužů. Píchlá pneumatika v ten nejnevhodnější čas. Výměna zabere čas a je to pěkně špinavá práce, pokud jsme se zrovna hodili do gala. Nejlepší je nehodě předcházet, ale ne vždy se to povede. Co dělat, když nás překvapí píchlé kolo? Nemusí to být tragédie. Pomoci mohou produkty na opravu pneu. Tak abychom alespoň dojeli na místo, kde nám pneumatiku vymění.

Jak se zbavit asfaltu z karoserie a ostatních částí vozu? Jednoduše!

Jak se zbavit asfaltu z karoserie a ostatních částí vozu? Jednoduše!

Všichni to známe, horké letní dny a spousta opravovaných úseků na našich silnicích. A rozteklý asfalt nebo záplatování všudypřítomných děr. A to všechno se nám lepí na naše motorové miláčky, ať už na auta nebo motocykly. Ošklivé zaschlé černé skvrny asfaltu moc nádhery nedělají a jejich odstraňování může být noční můrou.

Asfalt nebo také tér se uchytává hlavně za koly, na blatnících, nárazníku, prazích a discích kol. 

Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychloúklid interiéru vozu za 10 minut

Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychloúklid interiéru vozu za 10 minut

Znáte ten pocit, když zajedete do myčky a civíte na kartáče, jak vám myjí auto? Co takhle využít těch deset minut v myčce něčím užitečným? Vyčistěte si interiér auta během mytí.

Pojďte si dát závazek a jednou za měsíc věnujte čistotě našeho vozu alespoň rychlých dvacet minut. Zajeďte k myčce, vyluxujte vnitřek auta, pokud nevozíte tři děti a psa, tak to zmáknete za 10 minut. Ve vážně profi mycích centrech můžete nechat vyprat i koberečky.

Alkohol za volant nepatří a pozor na ten zbytkový!

Alkohol za volant nepatří a pozor na ten zbytkový!

Je to tady! Letní sezóna a drinky na grilovačce, odpolední pivko na kole, nebo dvojka bílého po obědě. Anebo letní party až do pozdních nočních hodin a ráno odjezd. Jenže hrozba zbytkového alkoholu je nasnadě. Alkohol za volant nepatří, to ví každý. Vždy je dobré mít jistotu, že už nejsme pod vlivem. Hodit se může  Alkohol test bez chromu od Coyote. Vejde se do kabelky a je dobré jej mít i v kastlíku v autě. Jistota je jistota a čistá jízda je základ!
Vyčistěte si interiér vozu, teď na to máte konečně čas!

Vyčistěte si interiér vozu, teď na to máte konečně čas!

V dnešní době nouzového stavu, který nastal kvůli epidemii koronaviru, je mnoho z nás zavřeno doma v karanténě. Mnoho firem nařídilo home office, jiní jsou na ošetřovačce s dětmi, jen někteří vyjíždějí ráno do práce. Jediným povyražením, pro nás co jsme doma s dětmi nebo máme home office, je cesta autem na nákup. Teď máme více než jindy čas na to vyčistit interiér našich automobilů, pojďme to vzít jako výzvu a nebo jen jako malý únik z domácí karantény. Myčky nám otevřeli, tak se můžeme vrhnout na velký jarní úklid našeho auta.

Přezouváme na letní pneumatiky

Letošní zima byla co do teplot nejteplejší za posledních 250 let. Zákon ukládá řidičům zimní pneumatiky v období od 1. listopadu do 31. března. Sníh a námraza nás už zřejmě nepřekvapí, a tak se blíží doba, kdy se začnou pneuservisy plnit na přezutí na letní pneumatiky.

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Proč si do auta pořídit polarizační brýle?

Sluníčko nám může za volantem pěkně zatopit. Znáte ty situace, kdy najednou nic proti slunci nevidíte? Stahujeme stínítko a saháme po slunečních brýlích. A proč mít v autě po ruce zrovna polarizační brýle? Odpověď je jednoduchá, protože zrak při řízení hraje důležitou roli. U slunečních brýlí za volantem nejde o módu, ale hlavně o bezpečnost.

Nahoru