Upravit stránku

Nenaolejuje-li Julie, naolejuje Coyote

Dnes to není o logopedickém cvičení, ale o tom jak zmírnit třecí plochy. Hlavním úkolem speciálních maziv je snížení tření mezi dvěma povrchy. Ať už potřebujete uvolnit rezavé šrouby nebo spoje, promazat řetězy, panty, zámky nebo vysoce zatížená ložiska, nebo chcete povrch chránit před korozí, budou se vám hodit speciální maziva. Užijete je v domácnosti, garáži i dílně. 

A proč chodit daleko, když je to easy a Coyote má docela širokou nabídku speciálních maziv.

Krabička zimní záchrany od Coyote - 2. díl

Krabička zimní záchrany od Coyote - 2. díl

V zimě je důležité dobře vidět, ale také být dobře viděn. Dobrý výhled to je základ, umožní jej kvalitní zimní kapalina do ostřikovačů a rozmrazovače a odmlžovače skel. A abyste byli dobře vidět i vy, chce to dobré žárovky. V každém voze by neměla chybět náhradní servisní krabička žárovek.
Krabička zimní záchrany od Coyote  - 1. díl

Krabička zimní záchrany od Coyote - 1. díl

Nejvyšší čas, připravit si auto na zimu. Určitě se vám bude hodit pár vychytávek od Coyote. Začátek listopadu se nese ve znamení přezouvání pneumatik. Určitě je dobré zkontrolovat chladicí kapalinu, hodit se mohou aditiva do paliv. Všechny tyto přípravky Coyote nabízí, tak se na ně pojďme mrknout. 

Jak vyčistit motor staršího automobilu

Jak vyčistit motor staršího automobilu

Staráte se o svého motorového miláčka a pravidelně čistíte a leštíte exteriér? Máte voňavý a vymazlený interiér svého vozu? A mrknete občas i pod kapotu? Čistíte motor? Prostor pod haubnou je chráněn jen ze shora a veškerá špína ze silnic se usazuje na motoru a ostatních komponentách. U starších automobilů, kde ještě není vše zakryté plasty, je v prostoru motoru spousta prohlubní a zákoutí, kde se špína drží zuby nehty. Zkuste si vyčistit motor. S Coyote čističem motorů je to jako vždy easy.

Jak se zbavit zamlžených oken

Jak se zbavit zamlžených oken

Víte, co nejvíc štve řidiče v těchto sychravých dnech? Schválně zkuste si odpovědět. Představte si, že automobilky si udělaly průzkum, ze kterého vyplynulo, že jsou to zamlžená okna. Je to trefa? Za nás rozhodně! Není nic horšího, než ráno nastoupit do auta, pospíchat do práce a mít zafuněná okna. Pomoci může Coyote Odmlžovač skel. Ale pojďme na to pěkně od začátku.

Drobný defekt pneumatiky nemusí být tragédie

Drobný defekt pneumatiky nemusí být tragédie

Noční můra nejen žen, ale i mužů. Píchlá pneumatika v ten nejnevhodnější čas. Výměna zabere čas a je to pěkně špinavá práce, pokud jsme se zrovna hodili do gala. Nejlepší je nehodě předcházet, ale ne vždy se to povede. Co dělat, když nás překvapí píchlé kolo? Nemusí to být tragédie. Pomoci mohou produkty na opravu pneu. Tak abychom alespoň dojeli na místo, kde nám pneumatiku vymění.

Jak se zbavit asfaltu z karoserie a ostatních částí vozu? Jednoduše!

Jak se zbavit asfaltu z karoserie a ostatních částí vozu? Jednoduše!

Všichni to známe, horké letní dny a spousta opravovaných úseků na našich silnicích. A rozteklý asfalt nebo záplatování všudypřítomných děr. A to všechno se nám lepí na naše motorové miláčky, ať už na auta nebo motocykly. Ošklivé zaschlé černé skvrny asfaltu moc nádhery nedělají a jejich odstraňování může být noční můrou.

Asfalt nebo také tér se uchytává hlavně za koly, na blatnících, nárazníku, prazích a discích kol. 

Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychloúklid interiéru vozu za 10 minut

Jak si zkrátit čas v automyčce? Rychloúklid interiéru vozu za 10 minut

Znáte ten pocit, když zajedete do myčky a civíte na kartáče, jak vám myjí auto? Co takhle využít těch deset minut v myčce něčím užitečným? Vyčistěte si interiér auta během mytí.

Pojďte si dát závazek a jednou za měsíc věnujte čistotě našeho vozu alespoň rychlých dvacet minut. Zajeďte k myčce, vyluxujte vnitřek auta, pokud nevozíte tři děti a psa, tak to zmáknete za 10 minut. Ve vážně profi mycích centrech můžete nechat vyprat i koberečky.

Alkohol za volant nepatří a pozor na ten zbytkový!

Alkohol za volant nepatří a pozor na ten zbytkový!

Je to tady! Letní sezóna a drinky na grilovačce, odpolední pivko na kole, nebo dvojka bílého po obědě. Anebo letní party až do pozdních nočních hodin a ráno odjezd. Jenže hrozba zbytkového alkoholu je nasnadě. Alkohol za volant nepatří, to ví každý. Vždy je dobré mít jistotu, že už nejsme pod vlivem. Hodit se může  Alkohol test bez chromu od Coyote. Vejde se do kabelky a je dobré jej mít i v kastlíku v autě. Jistota je jistota a čistá jízda je základ!
Nahoru